Nabízené služby

Naše služby jsou velmi komplexní. Zakládáme si na kvalitě a variabilitě poskytovaných služeb. Vždy jsme schopni přizpůsobit se Vašim potřebám a přáním!

Nové internetové stránky

Potřebujete prezentaci vlastní firmy, spolku nebo organizace na internetu? Ideálním řešením je kvalitní webová prezentace, která zlepšuje konkurenceschopnost a prezentaci Vaší firmy.

Inovace stávajících stránek

Máte internetové stránky, chtěli byste je inovovat a posunout se ve vyhledávačích na horní pozice? I takovéto služby umíme zajistit a výsledek se dostaví ve velmi krátké době.

Tvorba redakčních systémů

Přemýšleli jste o webových stránkách s pravidelným přínosem nových informací? Vytvoříme pro Vás dynamický redakční systém, internetový obchod, katalog,... splňující přesně Vaše představy a požadavky. Mezi naše speciality patří redakční systém pro sportovní oddíly (fotbal, hokej, volejbal,...).

Ukázka z redakčního systému fotbalového klubu:

Klepnutím zobrazíte větší obrázek Klepnutím zobrazíte větší obrázek Klepnutím zobrazíte větší obrázek Klepnutím zobrazíte větší obrázek Klepnutím zobrazíte větší obrázek Klepnutím zobrazíte větší obrázek

Postup realizace projektu

Každý projekt projde několika kroky, aby maximálně splňoval klientovi potřeby.

  • Analýza potřeb a přání klienta
  • První grafický návrh
  • Komplexní realizace schváleného návrhu
  • Volba vhodné domény a hostingových služeb
  • Umístění projektu na internet

Techniky zpracování

Ovládáme moderní způsoby zpracování internetových stránek jako HTML, CSS, PHP, SQL, JAVASCRIPT pomocí nichž pro Vás zpracujeme moderní webovou prezentaci.

Optimalizace pro vyhledávače - SEO

SEO je metodologie, kterou používáme při tvorbě stránek, aby jejich forma a obsah byly vhodné pro automatizované zpracování v internetových vyhledávačích. Výsledkem optimalizace stránek bude snazší nalezení Vašich stránek na internetu pomocí běžných vyhledávačů jako je Google, Yahoo, Seznam, Atlas, Centrum,...